Witamy serdecznie na stronie
Szkoły Podstawowej 
im. Marii Konopnickiej
w Grabownicy Starzeńskiej.

Aktualności

Babciu, dziadku kochamy Was

Dnia 9 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie najmłodszych klas „0a” i „0b” przedstawili koncert życzeń. Liczne wiersze recytowane przez uczniów zostały urozmaicone piosenkami i tańcem. Każda babcia i dziadziuś mieli okazję wysłuchać specjalnie do nich kierowane życzenia Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku. Uczniowie wręczyli dziadkom wykonane laurki, złożyli serdeczne życzenia.

Program artystyczny przygotowały panie Barbara Sowińska i Izabela Zając.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za tak liczne przybycie.

Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu poczęstunku dla gości i dzieci.

Izabela Zając


Więcej zdjęć w galerii