Witamy serdecznie na stronie
Szkoły Podstawowej 
im. Marii Konopnickiej
w Grabownicy Starzeńskiej.

Aktualności

Drugi etap Konkursu Biblijnego

7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce, odbył się drugi etap Konkursu Biblijnego pod hasłem „Jezusowa szkoła ucznia w mocy Ducha Świętego”. Konkurs zgromadził 27 uczniów z dziesięciu szkół dekanatu grabownickiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kinga Targowska kl. 5 c, Marcin Smyczyński kl. 5c i Mirosław Irzyk z kl. 6b. Uczestnicy konkursu mieli odpowiedzieć na 26 pytań z zakresu znajomości Ewangelii według świętego Marka i zdobyć 38 punktów. Największą liczbę punktów zdobył Marcin Smyczyński (36pkt) oraz dwójka uczniów ze Szkoły Podstawowej z Niebocka (36 i 34 pkt). Trójka finalistów będzie reprezentować nasz dekanat, a Marcin naszą szkołę podczas finału konkursu w Przemyślu. Uczestnikom zmagającym się w drugim etapie konkursu bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Magdalena Pietrasz